ТЕСТИ

1. Online тест сумарної оцінки симптомів при захворюваннях передміхурової залози (I-PSS).

Сьогодні в усьому світі застосовується Міжнародна система сумарної оцінки симптомів при захворюваннях передміхурової залози (I-PSS).

2. Online тест-шкала симптомів хронічного простатиту

Інститутами Охорони здоров’я США був запропонований і вже широко застосовується в різноманітних клінічних дослідженнях індекс симптомів хронічного простатиту – NIH-CPSI.

3. Online тест за оцінкою проблем з ерекцією (тяжкість еректильної дисфункції)

Еректильна дисфункція – відсутність здатності до появи / підтримки ерекції на рівні, який потрібний для здійснення нормального статевого акту. Пройдіть цей тест, щоб з’ясувати ступінь розладу еректильної функції вашого організму.

4. Міжнародна система сумарної оцінки симптомів при захворюваннях передміхурової залози (I-PSS)

Оцінка проявів аденоми передміхурової залози, ступінь їх вираженості, періодичність появи, тривалість і значущість у відношенні обмеження нормального життя часто носять суб’єктивний характер і залежать не тільки від вас, але і від кваліфікації уролога. Це ускладнює діагностику і прогноз при аденомі передміхурової залози, а також порушує наступність у лікуванні, не дозволяючи об’єктивно порівнювати результати лікування в різних лікувальних установах і оцінювати їх ефективність.