ВІТАПРОСТ

ВІТАПРОСТ
Назва: ВІТАПРОСТ | 
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: ТОВ “STADA” 01004, Україна, г.Київ, вул. Красноармійська, буд.9/2 офіс 52
Лікарська форма: Супозиторії ректальні
Форма випуску: Супозиторії ректальні № 10
Діючі речовини: 1 супозиторій містить порошку “Сампрост” (із тканин простати биків та бичків, що досягли статевої зрілості) – 50.0 мг
Фармакотерапевтична група: Різні біогенні препарати
Показання: Гострий та хронічний простатит; після операцій на предміхуровій залозі
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: Р.09.02/05268
Термін дії посвідчення: з 28.04.2012 до 28.04.2017
АТ код: G04BX50
Наказ МОЗ: №318 від 28.04.2012Інструкція для застосування ВІТАПРОСТ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 ВІТАПРОСТ

(Vitaprostum)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від білого добілого з жовтуватим або сірувато-буруватим відтінком кольору;

склад: 1 супозиторій містить 50 мгпорошку “Сампросту”, який одержують з тканини простати великої рогатої худоби;

допоміжні речовини: основа для супозиторіїв.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Препарати, які застосовують в урології. G04D.

Фармакологічні властивості. Активна речовина -порошок “Сампрост“ – є комплексом біологічно активних пептидів, які одержують шляхом екстракції з передміхурової залози великої рогатої худоби. Фармакологічна дія препарату грунтується на його специфічному органотропномувпливі на передміхурову залозу. Він сприяє відновленню функцій передміхурової залози, покращанню її трофіки, дія препарату спрямована на ліквідацію причин, які приводять до морфофункціональних розладів передміхурової залози. Препарат нормалізує процеси мікро циркуляції, сприяє зменшенню набряку передміхурової залози, лейкоцитарної інфільтрації і тромбозу поверхневих венул. Він нормалізує секреторну функцію епітеліальних клітин, збільшує кількість лецитинових зерен усекреті ацинусів, стимулює м”язовий тонус сечового міхура. Вітапростперешкоджає розтягненню синусів, застою секрету у них та виявляє опосередковану бактеріостатичну дію на мікрофлору секрету. Препарат має антиагрегантнівластивості та зменшує тромбоутворення.

Фармакокінетика. При введенні рекальнопрепарат швидко всмоктується, минаючи печінковий бар”єр, безпосередньо укров”яне русло. При цьому біологічна доступність препарату не знижується. При вивченні специфічної та загальної фармакологічної активності препарату токсичних та алергічних реакцій при його застосуванні не виявлено.

Показання для застосування. Препарат “Вітапрост”застосовують у дорослих для лікування гострого та хронічного простатиту тапісля операцій на передміхуровій залозі.

Спосіб застосування та дози. Супозиторій звільняють від упаковки, розрізавши його ножицями по контуру супозиторія, і вводять глибоко у задній

прохід. Призначають по 1 супозиторію після дефекації або клізми один раз на добу. Після введення препарату хворий має залишатися уліжку 30 – 40 хвилин. Тривалість курсу лікування – 5-10 днів.

Побічна дія. Побічної дії на сьогодні не виявлено, можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до препарату.

Передозування. При ректальному застосуванні препарату у вказаних дозах передозування неможливе.

Особливості застосування. Немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодії з іншими лікарськими засобами не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище +20º С. Термін придатності – 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення теміну придатності, зазначеного на упаковці.