ПРЕПАРАТИ

Вітапрост

Вітапрост

Вітапрост – оптимальний препарат для лікування простатиту, тому що комплексно впливає на основні ланки розвитку захворювання.

Він являє собою комплекс активних регуляторних речовин (пептидів), які контролюють нормальне функціонування передміхурової залози. Завдяки клінічним дослідженням встановлено, що Вітапрост збільшує лінійну швидкість кровотоку в судинах передміхурової залози приблизно в півтора рази, при цьому об’ємна швидкість кровотоку зростає в 3 рази. Развернуть

Вітапрост ліквідовує застійні явища, доставляє до залози антибіотики та інші лікарські препарати. Це суттєво підвищує ефективність лікування. При оцінці впливу Вітапроста на різні групи симптомів було встановлено, що препарат зменшує больовий синдром, розлади сечовипускання, покращує статеву функцію і імунітет. Також Вітапрост покращує рухливість сперматозоїдів, що особливо важливо для хворих на хронічний простатит. Адже ускладненням хвороби може стати безпліддя.

Вітапрост Форте

Вітапрост Форте

Вітапрост Форте – новий ефективний препарат для комплексного лікування аденоми простати.

Зазвичай при аденомі урологи призначають лікарські препарати, що гальмують ріст аденоми, полегшують акт сечовипускання, зменшують набряк передміхурової залози. Також в лікуванні застосовуються ректальні свічки Вітапрост Форте. Клінічні дослідження довели, що Витапрост Форте зменшує розміри передміхурової залози, усуває труднощі з сечовипусканням і симптоми подразнення сечового міхура. При застосуванні протягом 1 місяця і більше Вітапрост Форте покращує сечовипускання, а у окремих випадках, навіть, скасовує потребу в хірургічному лікуванні. Особливо радять Вітапрост Форте чоловікам із супутнім простатитом.