ПРО ВИРОБНИКА STADA Arzneimittel AG

Витапрост

Група STADA Arzneimittel AG – міжнародна фармацевтична компанія, один зі світових лідерів серед виробників дженериків. STADA фокусується на сегменті брендових і небрендових фармацевтичних препаратів на основі API, що вийшли з-під патентного захисту. Обрана стратегія дозволяє STADA пропонувати кінцевому споживачеві якісні ефективні лікарські засоби за доступною ціною.

1895 год

STADA заснована в 1895 році в місті Дрезден (Німеччина). Назва STADA є абревіатурою (Standard Arzneimittel die Deutscher Apotheke) і означає «Стандарт препаратів німецьких аптек».


1975 год

Група почала активно розвиватися в сімдесяті роки ХХ століття. У 1975 керівництвом компанії було прийнято стратегічне рішення про роботу переважно в дженерик сегменті фармринку.


1986 год

Подальший розвиток бізнесу здійснювався шляхом розширення географії присутності препаратів STADA, головним чином, за рахунок придбання фармацевтичних компаній та представництв в різних країнах Європи та Азії. 1986 рік – початок міжнародної експансії STADA. За кілька років Група значно збільшила масштаби бізнесу: були придбані фармкомпанії в Швейцарії та Австрії (1986), Бельгії та Нідерландах (1991). STADA відкрила представництва в ряді країн Східної Європи та Азіатському регіоні.


2000 год

У результаті значного розширення бізнесу у 2000 році обсяг продажів STADA склав 500 млн. євро на рік, а в 2003 році ринкова капіталізація компанії вперше за її історію досягла 1 млрд. Євро. У 2004 році група STADA придбала перший актив в Росії – компанію Нижфарм, в 2006 році – сербський концерн Hemofarm; в 2007 – компанії Макіз-ФАРМА (м. Москва) і СКОПІНФАРМ (Рязанська обл).


Stada сегодня

Виробничі майданчики STADA повністю відповідають міжнародним стандартам якості GMP (Good Manufacturing Practice), що підтверджено численними аудиторськими перевірками. Неухильне дотримання вимог GMP, високотехнологічне виробництво, кваліфікований персонал – найкраща гарантія якості, ефективності та безпеки препаратів STADA.

Сьогодні STADA Arzneimittel AG – один з найбільших виробників дженериків в Європі та світі. Штаб-квартира компанії розташована в місті Бад-Фільбель (Німеччина). Виробничі потужності STADA знаходяться у восьми країнах: Боснія і Герцеговина, В’єтнам, Німеччина, Ірландія, Китай, Нідерланди, Росія, Сербія. В цілому компанія представлена в 37 країнах світу і нараховує понад 8000 співробітників.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я